- Úvod
- Příslušenství
- Osvětlení
- Sady světel
- Sada světel Knog Plus Twinpack Translucent
Sada světel Knog Plus Twinpack Translucent

- Popis
- Hodnocení 0
- Poradna a dotazy 0
- Související zboží2
Sada světel Knog Plus Twinpack TranslucentNa dotaz850 Kč702 Kč bez DPH
Univerzální blikačky na kolo i běh
Skladná, ultralehká a praktická sada přední a zadní blikačky vhodná na kolo, běh, turistiku nebo třeba venčení psa. Připněte ho na řidítka, na rám, vidlici nebo použijte integrovanou sponu pro připevnění za kapsu dresu (za popruh batohu, cyklobrašnu) a můžete vyrazit. Pokud jste více běžec než cyklista, stačí zastrčit blikačku za tričko, šortky, ponožky nebo čelenku pomocí inteligentního integrovaného klipu a získáte dostatečné světlo pro noční svícení.
Výsoká viditelnost
Světlo o výkonu 40 Lumenů a zadní 20 Lumenů s vysokým jasem budete vidět na dostatěčnou vzdálenost. 5 režimů svícení, mezi kterými můžete vybírat. Výdrž baterie je s režimem eko-flash až 40 hodin provozu. Světlo je 100 % voděodolné.
Orientační výdrž baterie podle světelných módů:
Svícení 2 hod.
Stroboscop 8,5 hod.
Pulz 4,5 hod.
Efekt Flash 10 hod.
Eco Flash 40hod.
Integrované USB dobíjení světlaPlus se zapojuje přímo do portů USB-A a je navržen tak, aby byl vystaven povětrnostním vlivům. Stačí vyjmout z magnetického držáku a jste připraveni nabíjet, již nepotřebujete žádný nabíjecí kabel. Když je baterie Plus vybitá, rozsvítí se kolem tlačítka červený kroužek. Tento kroužek se také zobrazí při nabíjení a po úplném nabití se vypne. | ![]() |
Universální upevnění
Blikačku připněte na řidítka, na vidlici nebo použijte integrovanou sponu pro připevnění za kapsu dresu (za popruh batohu, cyklobrašnu) a můžete vyrazit. Pokud jste více běžec než cyklista, stačí zastrčit blikačku za tričko, šortky, ponožky nebo čelenku pomocí inteligentního integrovaného klipu a získáte dostatečné světlo pro noční svícení.
Technické parametry:
Hmotnost 12 g
Svítivost 40 lumenů přední / 20 lumenů zadní
Výdrž 2 / 40 hod.
5 módů USB
Magnetické upínání
Univerzální upnutí na kolo, na helmu, na obojek psa, za tričko, na kočárek, na popruh batohu

Sada blikaček je vhodná na kolo, běh, turistiku nebo třeba venčení psa. Připněte ho pod sedlo na vidlici, řidítka nebo použijte integrovanou sponu pro připevnění za kapsu dresu (za popruh batohu, cyklobrašnu). Pokud jste více běžec než cyklista, stačí zastrčit blikačku za tričko, šortky, ponožky nebo čelenku pomocí inteligentního integrovaného klipu. Jednoduché nabíjejí bez použití kabelu.
Nabízíme také samostatně zadní blikačku Knog Plus rear nebo přední Knog Plus front .

Cyklistika
Ostatní sporty














